Waga przesyłki: 10 kg

Cena przesyłki: 25,90 zł


Znajdź swoją przesyłkę

Aktualności

21
marca
2016

Pakersi Kalisz

 Zapraszamy do nowo powstałego punktu kurierskiego Pakersi w Kaliszu na ul. Babina 1a-1b (przy przystanku) czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00. 

OTWÓRZ WŁASNY
PUNKT KURIERSKI

Nasze Punkty Kurierskie

  • Pakersi Kościan

    Ks. J. Surzyńskiego 25
    tel: 781 349 160
    koscian@pakersi.pl

  • Pakersi Gdańsk

    gen. De Gaulle'a 15
    tel: 504 151 869
    tel: 698 905 563
    gdansk@pakersi.pl



    Pakersi Gdańsk Jabłoniowa

    Jabłoniowa 29A/2
    tel: 533 733 013
    jabloniowa@pakersi.pl

  • Pakersi Wrocław

    Centrala
    Pomorska 32
    tel: 788 784 784
    biuro@pakersi.pl



    Pakersi Altra

    oddział Kiełczów
    Kiełczowska 77-79
    tel: 506 434 656
    altra@pakersi.pl

  • Pakersi Zielona Góra

    Bohaterów Westerplatte 23
    tel: 730 799 750
    zielonagora@pakersi.pl

  • Pakersi Koszalin

    Szczecińska 57
    tel: 530 331 530
    koszalin@pakersi.pl

  • Ząbkowice Śląskie

    ALPAK
    Krótka 1
    tel: 533 990 875
    zabkowicesl@pakersi.pl

  • Pakersi Bystrzyca Kłodzka

    Plac Wolności 15
    tel: 723 757 065
    bystrzyca@pakersi.pl

  • Pakersi Olsztyn

    Wilczyńskiego 6/301
    tel: 507 365 413
    olsztyn@pakersi.pl

  • Pakersi Nysa

    Bielawska 5
    nysa@pakersi.pl

  • Pakersi Opole

    Kołłątaja 4
    tel: 606 720 280
    opole@pakersi.pl

  • Pakersi Kędzierzyn Koźle

    Jana Pawła II 4
    kedzierzyn@pakersi.pl

  • Pakersi Sosnowiec

    Modrzejewska 20
    tel: 505 073 681
    sosnowiec@pakersi.pl

  • Pakersi Bielsko Biała

    Wyzwolenia 1
    tel: 697 175 588
    bielsko@pakersi.pl

  • Pakersi Kraków

    Krowoderska 77
    tel: 887 273 126
    krakow@pakersi.pl



    Pakersi Kraków II

    Korzeniowskiego 29d/2
    tel: 509 413 588
    m.czarny@pakersi.pl

  • Pakersi Kolbuszowa

    Rzeszowska 8
    tel: 604 570 571
    kolbuszowa@pakersi.pl

  • Pakersi Czarlin

    Lipowa 86
    tel: 605 032 302
    czarlin@pakersi.pl

  • Pakersi Piotrków Trybunalski

    J. Dąbrowskiego 15
    tel: 788 873 963
    piotrkow@pakersi.pl

  • Pakersi Puławy

    Skowieszyńska 29
    pul@pakersi.pl

  • Pakersi Lublin

    M. Koryznowej 2c
    lubl@pakersi.pl

  • Pakersi Kraśnik

    Urzędowska 317
    krasnpakersi.pl

  • Pakersi Trzebnica

    Rynek 17
    trzebnica@pakersi.pl

  • Pakersi Oborniki Śląskie

    Kościuszki 16/3
    oborniki@pakersi.pl

  • Pakersi Żmigród

    PKWN 38c
    zmigrod@pakersi.pl

  • Pakersi Prusice

    Żmigrodzka 5
    tel: 71 387 32 32
    prusice@pakersi.pl

  • Pakersi Słupsk

    Konarskiego 1
    tel: 606 105 600
    slupsk@pakersi.pl

  • Pakersi Warszawa

    Otwarcie już wkrótce!
    tel: 888 995 994
    tel: 516 368 857
    warszawa@pakersi.pl

  • Pakersi Puck

    Otwarcie już wkrótce!
    tel: 510 939 999
    puck@pakersi.pl

  • Pakersi Żagań

    Pl. Wolności 11/1a
    tel: 790 790 131
    zagan@pakersi.pl

  • Pakersi Wodzisław

    Pl. Wolności 11/1a
    tel: 796 306 486
    zagan@pakersi.pl

  • Pakersi Bytom

    Korfantego 30a
    tel: 501 989 139
    bytom@pakersi.pl

  • Pakersi Kalisz

    Babina 1a-1b
    tel: 570 645 412
    kalisz@pakersi.pl

  • Pakersi Czechowice - Dziedzice

    ul. Słowackiego 6
    tel: 531 004 608
    czechowicedziedzice@
    pakersi.pl

  • Pakersi Bolesławiec

    Kościuszki 1
    tel: 531 988 997
    boleslawiec@pakersi.pl

  • Pakersi Końskie

    Piłsudskiego 47
    tel: 601 456 526
    konskie@pakersi.pl

  • Pakersi Poznań - Polanka

    Polanka 7a/16
    tel: 736 222 812
    poznan.polanka@pakersi.pl

  • Pakersi Łódź

    Otwarcie wkrótce!
    tel: 606 205 806
    lodz@pakersi.pl



Zaufali nam

Zaufali nam
zostań
partnerem
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOSTAWA
24h
stała
współpraca
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
(CENTRALA) Wrocław
ul. Pomorska 32
50-218 Wrocław
tel: 665 945 005
Piotrków Trybunalski
ul.Jarosława Dąbrowskiego 15
97-300 Piotrków Trybunalski
tel: 788 873 963
Ząbkowice Śląskie (punkt Alpak)
ul. Krótka 1
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel: 693 462 533
Nysa
ul. Bielawska 5
548-300 Nysa
tel: 608 486 107
Kędzierzyn Koźle
al. Jana Pawła II 4, pokój 100 I p.
47-220 Kędzierzyn Koźle
tel: 608 485 639
Opole
ul. Kołłątaja 4
46-020 Opole
tel: 606 720 280
Prusice
ul.Żmigrodzka 5
55-110 PRUSICE
tel: 71 387 32 32
Oborniki Śląskie
ul.Kościuszki 16/3
55-120 Oborniki Śląskie
tel: 503 750 930, 669 414 456
Zielona Góra
ul. Bohaterów Westerplatte 23
65-078 Zielona Góra
tel: 516 067 209
Żmigród
ul. PKWN 38 c
55-140 Żmigród
tel: 669 414 456
Jelenia Góra
ul. Różyckiego 4/11 b
58-506 Jelenia Góra
tel. 517 930 616
Koszalin
ul. Domina 11/5
75-065 Koszalin
tel. 530 331 530
Koscian
ul. Ks. J. Surzyńskiego 25
64-000 Kościan
tel: 781 349 160
Bielsko-Biała
ul. Wyzwolenia 1
43-300 Bielsko- Biała
tel. 697 17 55 88
Gliwice
ul. Zwycięstwa 36
44-100 Gliwice
tel. 515 47 88 44
Mielec
ul. Kazimierza Wielkiego 28
39-300 Mielec
tel. 692 992 755
Stalowa Wola
ul. Metalowców 13
37-450 Stalowa Wola
tel. 733 48 33 46
Kolbuszowa
ul. Rzeszowska 8
36-100 Kolbuszowa
tel. 604 57 05 71
Olsztyn
ul. Wilczyńskiego 6/301
10-693 Olsztyn
tel. 507 36 54 13
Sosnowiec
ul. Modrzejowska 20
41-200 Sosnowiec
tel. 505 07 36 81
Lublin
ul. Marii Koryznowej 2C
20-137 Lublin
tel. 530 533 209

Lublin Głęboka
ul. Głęboka 10
20-612 Lublin
tel. 690 80 47 06
Lublin Głęboka
ul. Głęboka 10
20-612 Lublin
tel. 690 80 47 06
Kraśnik
ul. Urzędowska 317
23-200 Kraśnik
tel. 530 986 047
Puławy
ul. Skowieszyńska 29
24-100 Puławy
tel. 530 533 218
Zabrze
ul. Wolności 270
41-800 Zabrze
tel. 669 69 53 33
Kraków
ul. Krowderska 77
31-158 Kraków
tel. 887 273 126

Kraków 2
ul. Korzeniowskiego 29d/2
30-214 Kraków
tel. 509 413 588
Tarnów
ul. Żwirki 9/6
33-100 Tarnów
tel. 514 40 42 46
Bystrzyca Kłodzka
Plac Wolności 15
57-500 Bystrzyca Kłodzka
tel. 723 757 065
Trzebnica
ul. Rynek 18
55-100 Trzebnica
tel. 71 387 12 15
Gdańsk
ul. Zimna 9b/13
80-606 Gdańsk
tel: 504 15 18 69
Czarlin
ul. Lipowa 86
83-110 Czarlin
tel: 605 03 23 02